09:00- 19:00

Pzt - Cmt

   

KOMBİ ARIZA


Belirli bir plan ve program doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Demirdöküm kombi servisi hizmetleri 2005 yılından bu yana a kalite de hizmet sağlamaktadır. İlk seçiminiz olacak Demirdöküm kombi servisi hizmetleri siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. İstanbul ilinin her ilçesine a kalite de hizmet sunmayı başaran kombi arıza servisi deneyimli ve uzman kadroya ev sahipliği yapmaktadır. Firma bünyesinde çalışan tüm personeller müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmaktadır. Kombi arıza servisi 25 kişilik çalışma kadrosuna ev sahipliği yapmaktadır.

Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdüren kombi arıza firması, vermiş olduğu hizmeti 24 saat içerisinde tamamlamaktadır. Halkımız kombi arıza konusunda bilinçsiz davranmaktadır. Genellikle kendi yöntemlerini kullanarak kombi de meydana gelen arızaya çözemeye çalışmaktadırlar. Fakat bu tür durumlar da uzman ellerden yardım alınması gerekmektedir. Yoksa olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalınabilir. Kombi arıza servisi ilk adımda müşterisinin mekanına giderek araştırma ve tespit araştırmasını gerçekleştirmektedir. Bu planlama ile birlikte müşterinin istekleri sorulur ve çalışma programı hazırlanır. Ön plana çıkan bu çalışma programı sayesinde planlı bir şekilde hizmet sunulur.

Müşterisinden tam not alan Demirdöküm kombi arıza servisi daima üst düzey hizmet anlayışına ev sahipliği yapmaktadır. Garanti kapsamı sayesinde firmanın müşteriye olan güvenin de artmaktadır. Kombi hizmeti sırasında kullanıma alınan tüm yedek parçalar fabrika çıkışlıdır. Hizmet sonrasında belli bir program aracılığı ile kontrol yapılmaktadır. Bu adım sayesinde verilmiş olan hizmet de garanti altına alınmış olur. Herhangi bir problem görülmesi durumunda  uzman çalışma ekibi hemen devreye girmekte ve müşterisinin taleplerini en kısa zaman zarfı içinde yerine getirmektedir. Markalaşma yolunda hızlı adımlar ile ilerleyen Demirdöküm kombi servisi uzman ve tecrübeli ekibi sayesinde memnuniyet derecesinin artmasına fırsat tanımaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde bugünlere kadar gelmeyi başaran bu özel hizmet adresi saygı çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Hizmet öncesinde olduğu gibi hizmet sonrasında da daima yanınızda olmaktadır. Kar kombi servisi hizmetleri şimdi en uygun fiyat aralığı ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmayı bekliyor.

 

 


Etiketler : Kombi Bakım, Kombi Servisi, Petek Bakım, Maltepe Kombi Servisi, Kartal Kombi Servisi, Pendik Kombi Servisi, Dermirdöküm Teknik Servis, Petek Temizleme, Kombi Satış, Kombi Tamiri